دوشنبه, 28 مرداد 1398

نوار کناری

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:817

طرح کاهش آسیب های اجتماعی در محلات قزوین تداوم خواهد داشت

  • انداز قلم

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با توجه به دستاوردهای ارزشمند طرح کاهش آسیب های اجتماعی در محلات قزوین، این طرح سال آینده در محلات بیشتری اجرا می شود.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مدیران پایگاههای فرهنگی در محلات آسیب پذیر چهارشنبه شب با حضور داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام عباس نظری در این مراسم اظهارداشت: با تعیین ۱۶ محله در مناطق آسیب پذیر با استقرار روحانیون توانسته ایم گامهای موثری در آموزش ساکنان محلات برای کاهش آسیب های اجتماعی برداریم.

وی بیان کرد: پایگاههای اجتماعی ۱۶ گانه در محلات مختلف برپا شده و مدیران پایگاهها با روحیه جهادی برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در این محلات فعالیت می کنند و در این راستا در لبیک به ندای رهبری این حرکت فرهنگی انجام شده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین یادآورشد:روحانیون مستقر در محلات با فعالیت های شبانه روزی توانسته اند موثر واقع شوندو امروز در کشور به عنوان استان برتر در اجرای این طرح شناخته شده اند.

وی اضافه کرد: در سازمان تبلیغات اسلامی آمادگی داریم این طرح را در سال های آینده در محلات بیشتری اجرا کنیم.

در این جلسه روحانیون مستقر در محلات آسیب پذیر درخواست های خود را برای تداوم طرح اعلام کردند.

تعامل بیشتر دستگاههای اجرایی و در اختیار قرار دادن ساختمانهای بلا استفاده ادارات آموزش و پرورش برای اجرای طرح، تامین اعتبار برای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در محلات، همکاری بهزیستی و استناداری برای تداوم طرح در سالهای آینده، دیدگاههای خود را مطرح کردند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد