چهارشنبه, 07 آبان 1399

نوار کناری

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:847
حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی:

عمل به منویات مقام معظم رهبری راه حل برون رفت از مشکلات کشور است

  • انداز قلم

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت:امروزدر این مقطع حساس عمل به منویات رهبری راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی کشور است.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین،در گفتگویی اظهار داشت: در هر عرصه ای که توانسته ایم به بیانات رهبری در جامعه عمل کنیم، در آن موضوع به خوبی پیشرفت داشته ایم و امروزدر این مقطع حساس عمل به منویات رهبری راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی کشور است.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی بیان کرد: نکات مهمی در پیام مقام معظم رهبری در رابطه با فساد اقتصادی به خوبی از سوی معظم له بیان شده که باید این موضوع به صورت ریشه ای در کشور ما برطرف و مورد نظارت جدی دستگاه های اجرایی واقع شود.
وی اظهار کرد: در هر کاری که به جوانان واگذار شده توانسته ایم موفقیت های چشمگیری به دست بیاوریم که نمونه آن در هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های مختلف سازندگی و محرومیت زدایی، این نیروی با نشاط جوانی بوده که توانسته ایم در این عرصه هم خوش بدرخشیم.
وی عنوان کرد: پیام رهبری کاملاً صادقانه نوشته شده و ابایی ندارد که بگوید در مواردی ضعف‌های مهم وجود دارد و تا آنچه هدف انقلاب اسلامی است، هنوز فاصله‌ای بزرگ مانده. 
وی در ادامه تصریح کرد: در همه جای این پیام دشمن حضور دارد و این نشان دهنده این است که هیچ برنامه ریزی برای آینده نمی‌تواند بدون توجه به برنامه دشمن و فارغ از تدوین یک راهبرد متقابل باشد.
وی ادامه داد: برای انقلاب اسلامی مهم است که چرا بماند و چگونه بماند و این یعنی هدف و ارزش‌ها، پیش پای وضع موجود قربانی نخواهد شدو اصولی هست که بنا نیست از آن کوتاه بیاییم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد