چهارشنبه, 07 آبان 1399

نوار کناری

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:848

حضرت فاطمه (س) مصداق بارز مهر و عطوفت، صداقت و پاکدامنی در خانواده بود

  • انداز قلم

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: زندگی حضرت فاطمه (س)، مصداق بارز مهر و عطوفت، صداقت و پاکدامنی در خانواده بوده که بستر مناسبی برای تربیت فرزندان صالح فراهم می آورد. 

اخبار مديركل
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، به مناسبت  فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین در گفتگویی اظهار داشت: حضرت زهرا (س) دارای جایگاه والایی هستند که کشف و درک این مقام کار دشواری است و هرکسی را یارای درک آن نیست و به طور قطع کسی که قادر به درک مقام حضرت زهرا (س) باشد، زندگیش متحول و متاثر از شئونات فاطمی خواهد شد.
وی بیان کرد: شناخت حقیقی ابعاد وجودی این بانوی بزرگ، تنها توسط ائمه‌اطهار (ع) و بزرگان دینی امکان‌پذیر خواهد بود.
وی افزود: هرکس می‌تواند به اندازه ظرفیت‌های وجودی خویش از سخنان نورانی ائمه اطهار به ویژه از لسان پیامبر اکرم (ص) به اندازه گوشه‌ای از شخصیت حضرت زهرا (س) برداشت کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین نعمت الهی عنوان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) مصداق انسان کامل است و او انسانی است که جاری بر زمان و مکان خویش است.
نعمت الهی افزود: پیامبر (ص) در توصیف حضرت زهرا (س) فرموده که من از زهرا (س) بوی بهشت را استشمام می‌کنم.
وی افزود: زندگی حضرت فاطمه (س)، مصداق بارز مهر و عطوفت، صداقت و پاکدامنی در خانواده بوده که بستر مناسبی برای تربیت فرزندان صالح فراهم می آورد. 
وی اظهارکرد: شناخت زندگی فاطمه (س) و عمل به آن جامعه را از بسیاری ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی به دور نگه داشته و بهترین خط مشی در زندگی زنان است. 
حجت الاسلام والمسلمین نعمت الهی خاطرنشان کرد: اکنون آن بانوی بزرگ تاریخ الگویی برجسته برای زنان به محسوب می شود و بانوان مسلمان باید گفتار و اعمال ایشان را در زندگی خود سر لوحه کار قرار دهند. 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد