چهارشنبه, 13 مهر 1401

نوار کناری

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:927

ضرورت تشکیل گروه‌های تبلیغی در فضای مجازی

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین بر ضرورت تشکیل گروه‌های تبلیغی در فضای مجازی و تربیت مبلغ برای این عرصه تأکید کرد.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدجواد زهرایی ظهر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: در حوزه زیرساخت‌های فضای مجازی خوب و مقتدر عمل کردیم اما باید بپذیریم در حوزه تولید محتوا در این فضا، انقلابی عمل نکرده‌ایم.

وی افزود: باید باور کنیم که متولیان فرهنگی و حتی روحانیون از جامعه در فضای مجازی عقب هستند و اگر این عقب‌ماندگی را باور نکنیم و نپذیریم دغدغه در ما ایجاد نخواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین عنوان کرد: نباید نگران میزان ضریب نفوذ اینترنت باشیم بلکه نگرانی اصلی باید بر مبنای انجام وظیفه از سوی مسئولین و مردم باشد.

وی تصریح کرد: اگر نیروهای انقلابی این عرصه را خالی کنند حتماً ضربه‌های جدی متحمل خواهیم شد بر همین اساس باید شورای فرهنگ عمومی باید به دنبال تربیت و همچنین ساماندهی نیروهای مؤمن و انقلابی برای حضور پر رنگ در این فضا باشد.

حجت‌الاسلام زهرایی اضافه کرد: تربیت مبلغ برای فضای مجازی و همچنین ایجاد گروه‌های تبلیغی برای این فضا در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی از دریافت مجوز تشکیل ۲۰ گروه تبلیغی در فضای مجازی خبر داد و عنوان کرد: باید قبل از تولید محتوا، افراد مناسب با این عرصه را تربیت کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در حوزه مجازی و تولید محتوای فاخر نیازمند اعتبار جدی هستیم، یادآور شد: در صورت تأمین اعتبار، آمادگی لازم برای برگزاری دوره‌های تربیت مبلغ ویژه طلاب و فعالان فرهنگی را داریم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد