چهارشنبه, 13 مهر 1401

نوار کناری

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:930
حجت‌الاسلام محمدجواد زهرایی:

تشکیل ۲۰ گروه تبلیغ در فضای مجازی در قزوین

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: مجوز تشکیل ۲۰ گروه تبلیغی را در فضای مجازی را اخذ و آن را ساماندهی کردیم و برای تولید محتوا؛ در این عرصه از افراد متخصص بهره خواهیم برد.

اخبار مديركل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام‌ محمدجواد زهرایی در نشست ستاد همکاری‌های حوزه علمیه، اداره کل تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش و سایر نهادهای فرهنگی استان قزوین که در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار شد، گفت: مجوز تشکیل ۲۰ گروه تبلیغی را در فضای مجازی را اخذ و آن را ساماندهی کردیم و برای تولید محتوا؛ در این عرصه از افراد متخصص بهره خواهیم برد و اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برای تربیت نیروهای انقلابی متخصص به فضای مجازی برنامه‌های مختلفی در دست اقدام دارد.

حجت‌الاسلام زهرایی بیان کرد: در حوزه زیرساخت‌های فضای مجازی خوب و مقتدر عمل کردیم اما باید بپذیریم که در حوزه تولید محتوا در این فضا انقلابی عمل نکردیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین به موضوع مدارس صدرا پرداخت و با بیان این که به دنبال توسعه این مدارس در شهرستان‌ها هستیم،اظهار کرد: خوشبختانه امروز مدارس صدرا از ظرفیت خوبی برخوردار است که تلاش می‌کنیم در شهرهای البرز و آبیک هم این مدارس را راه اندازی کنیم.

حجت‌الاسلام زهرایی خاطرنشان کرد: مدارس صدرا با هدف شناسایی، جذب، تربیت جوانان با استعداد و خوش‌فکر در راستای بهره‌گیری تقویت و تعمیق هر چه بیشتر باورهای دینی جامعه و ارائه خدمات فرهنگی، دینی مؤثر تأسیس شده کهتاکنون نیز برکات خوبی به همراه داشته اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله بسیار است؛ امروز تربیت فرزندان چالشی بسیار جدی است که در تلاش هستیم که مکانی برای تربیت مربی متعهد با ایمان و متخصص برای مهدهای کودک راه‌اندازی کنیم.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد