چهارشنبه, 13 مهر 1401

نوار کناری

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:858
به همت اداره تبلیغات اسلامی تاکستان انجام شد:

برگزاری کارگاه آموزشی جریان شناسی فرق و نحله های انحرافی در تاکستان

  • انداز قلم

به همت اداره تبلیغات اسلامی تاکستان کارگاه آموزشی جریان شناسی فرق و نحله های انحرافی در این شهرستان برگزار شد.

شهرستان تاكستان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین، کارگاه آموزشی جریان شناسی فرق و نحله های انحرافی با حضور فرهیختگان و مسئولان تشکل های دینی در سالن جلسات فرمانداری تاکستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام دکتر کمیجانی استاد حوزه و دانشگاه در این کارگاه آموزشی در سخنانی اظهار داشت: شیطان در کتاب های مختلف با عنوان خبیث نام گذاری شده و خود یکی از عوامل دور شدن انسان از خداوند متعال است.

وی افزود: دشمنان از راه های مختلف در پی آسیب رساندن به پایه های اسلام ناب محمدی(ص) هستند و کسانی که در زمینه برنامه های فرهنگی تلاش می‌کنند، باید در تبیین دین اسلام ابتدا خود با مبانی دین آشنا شوند و سپس در مقابله با جریان های انحرافی با ظرافت خاصی عمل کنند.

وی در ادامه با بیان این ‌که ملت و انقلاب اسلامی ایران از سوی فرق مختلف به‌ویژه بهاییت، همواره مورد تهدید واقع شده است، بیان کرد: فرقه های مختلفی در گوشه و کنار جهان در حال فعالیت هستند، اما ما باید هوشیار باشیم و با این فرقه ها به صورت جدی برخورد کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان یادآور شد: برگزاری نشست های مختلف در آشنایی نخبگان و اقشار تأثیرگذار با مبانی عرفان ناب اسلامی، جلوگیری از نفوذ اندیشه های انحرافی در میان مردم به خصوص جوانان و ارائه و معرفی عرفان ناب قرآنی به منظور پاسخگویی به نیازهای معنوی نسل جوان بسیار تأثیرگذار است.

گفتنی است، در پایان این نشست به سوالات مختلف حاضرین در خصوص فرقه ها و آیین های نوظهور توسط استاد پاسخ داده شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد